Project Description

Yıllardır gençlere yatırım yapmayı kendine şiar edinmiş olan Vakfımız 2016 / 2017 Öğrenci Burslarının Nisan ayı ödemesini Vakıf lokalinde Bursiyer öğrencilere verdiği yemekle gerçekleştirdi.
Vakıf Başkanı A.Hadi ATALAR, 1.Başkan Yardımcısı Cevat KARAKELLEOĞLU, Kadın Kolları Başkanı Bilge SEVAL ALAKUŞTEKİN ve Halkla İlişkiler Yönetmeni Neslihan Arzu KETECİ’nin hazır bulunduğu proğramda Vakıfta toplanan gençler birbirleriyle sohbet etmenin ve Erzurum yemekleri yemenin tadını çıkardılar.
Vakıf Başkanı A.Hadi Atalar’ın birebir ilgilendiği Öğrenciler, yurtlarında kalan ve Vakıf hakkında bilgi sahibi olmak, Vakıfı tanımak isteyen gençlerin olduğunu öğrenince, Bursiyerlere Ramazan ayındaki iftar yemeklerimize kendileriyle beraber diğer arkadaşlarını da getirme ricasında bulundu.
Bu dönem sonu mezun olacak olan Öğrencilerimizle ilgilenen Yöneticilerimiz, iş konusunda da burs verdiğimiz öğrencilerimizi takip ettiklerini, onları meslekleriyle ilgili Bakanlıklar bünyesinde alımlar konusunda yönlendireceklerini ve kendilerine referans olacaklarını belirttiler.
Vakfımızın kapılarının her zaman gençlerimize açık olduğunu belirten Vakıf Başkanı Atalar, ” Vakfımızda Erzurum ve Erzurumluya ait o kadar çok şey var ki, kendinizi gurbette hissetmeyin. ” diyerek gençlerimize olan güvenimizi bir kez daha yeniledi.